Dogoterapia z psim przyjacielem Vivi

10 lutego, 2022

Szanowni Rodzice,

Od 10.03.2022r nasze dzieci będzie odwiedzała raz w miesiącu Pani Kamila Dembek wraz z pieskiem Vivi.
Zajęcia odbywać się będą co drugi czwartek miesiąca o godz.10.15

Zajęcia z psim przyjacielem wspomagają proces edukacji, w czasie których pies pełni funkcję pomocnika, wsparcia lub kompana. Pani Kamila jest pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. W czasie dogoterapii wykorzystuje się sympatię dziecka do psa i jego zainteresowania, jako motywację do pracy nad trudnymi zagadnieniami.

Spotkania (grupowe) odbywają się cyklicznie, w czasie których dzieci poznają podstawowe zasady bezpiecznego kontaktu z psem, a także rozwijają się wszechstronnie w czasie zadań problemowych, scenek teatralnych, zajęć ruchowych z elementami gimnastyki ogólnorozwojowej, prac manualnych i wiele innych, bazując między innymi na obszarach podstawy programowej. Wszystkie zajęcia  przeplecione są świetną zabawą ,w której aktywnie uczestniczy pies, a proponowane aktywności nigdy nie przekraczają granic możliwości psa i jego komfortu.

Prosimy Rodziców o dokonanie wpłat na Radę Rodziców, dzięki Państwa wpłatom pokryty zostanie koszt spotkań z psim przyjacielem.

Dziękujemy w imieniu naszych maluchów:) 

 

Musical BabyNabór na wolne stanowisko OPIEKUNKA DZIECIĘCA
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content