📝Ankieta zadowolenia Rodziców dzieci przebywających w naszym żłobku 📝Анкети

23 lutego, 2023

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety badającej poziom zadowolenia Rodziców/Opiekunów dzieci przebywających w naszym żłobku. Przekazane przez Państwa opinie i uwagi są bardzo dla nas cenne, ponieważ pomogą nam wyciągnąć wnioski dotyczące bieżącej działalności naszej placówki.
Stojak z ankietami znajduje się w holu żłobka (przed wejściem ).
Uzupełnione ankiety można wrzucać do skrzynki skarg i wniosków, która znajduje się w wózkarni na ścianie (wejście na klatkę schodową).

Шановні батьки !
Звертаємося до Вас з проханням про заповнення анкети, яка стосується оцінки щодо опікування Вашими дітьми у нашому садочку. Ваша думка й оцінка допоможе нам у кращій опіці над Вашими малятами у нашому садочку. Анкети до заповнення знаходяться при вході , на підставці. А заповнені Вами анкети можна вкласти до скриньки ,,Скарг і пропозицій”, при вході на сходову клітку, зліва.

Spotkanie ON-LINE Podstawy prawidłowego żywienia dzieci na etapie rozszerzania diety niemowlęcia oraz żywienia małego dziecka do 3 r. ż.Konsultacje logopedyczne dla dzieci 2-3 letnich w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia  PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Żłobek "Puchatek" w Sopocie. Więcej informacji znajduje się w zakładce  RODO
Rozumiem
Skip to content